Nieruchomości to moja specjalność

sprawdź naszą ofertę

 
 
 
 

O nas

Nieruchomości to moja specjalność


Szanowni Państwo

Zachodniopomorskie Centrum Nieruchomości jest firmą zajmującą się pośrednictwem w zakresie kupna - sprzedaży, dzierżawy i najmu nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych i gruntowych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze.

Ponad to zajmujemy się:
»  zarządzaniem nieruchomościami,
»  wyceną nieruchomości,
»  doradztwem na rynku nieruchomości,
»  regulacją stanu prawnego nieruchomości,
»  projektami architektonicznymi, pracami remontowo-budowlanymi.

Dokonujemy podziałów geodezyjnych. Prowadzimy praktyki dla osób ubiegających się o uzyskanie licencji pośrednika. Zadaniem firmy jest kompleksowa obsługa klienta. Nasza pomoc rozpoczyna się z chwilą poszukiwania oferty, trwa na każdym etapie załatwiania wszelkich formalności, a po sfinalizowaniu transakcji nadal pozostajemy do usług.

Nasze atuty to:
»  licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 104 nadana przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w Warszawie w dniu 15 lipca 1999 r.,
»  gwarancja bezpieczeństwa transakcji (firma jest ubezpieczona),
»  pełna obsługa prawna i notarialna realizowanych transakcji,
»  pomoc w załatwianiu wymaganych dokumentów niezbędnych do finalizacji transakcji,
»  współpraca z licencjonowanymi pośrednikami oraz specjalistami i firmami wielu branż mających pośrednio wpływ na rynek nieruchomości,
»  pomoc w uzyskaniu finansowania (kredyty, pożyczki) zakupu nieruchomości.
»  duża skuteczność działania.

Podstawą naszego działania jest uczciwość, perfekcjonizm, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne. Dążymy do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie pogłębiając systematycznie naszą wiedzę oraz uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez najlepszych specjalistów. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi klienci mogli w pełni na nas polegać.